TEMEL İLKELERI METIN2 SUNUCU

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Bentlanırken Pot Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Yanlışlık, 2020 senesinde oyuncuların sık hakkındalaştıkları hataların başlangıcında geliyor. Gerie baktığımız dakika haddizatında bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

Orijinal Metin2'ye esbak clientle girmeye çkızılıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği etken hale getireceğiz.

Domain ve hostingimizi aldık yalnız ne sakat? Bir metin2 sunucumuz yok. Metin2 sağlam bilişimler adlı makalemizi inceleyip dâhilinize sinen bir enformatik firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal koruma görevlisi ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Vakit içerisinde her şeyi aktif bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Bir sunucudaki karakterler aynı isme sahip mümteni. Böylelikle, yalnızca birinin ismi kalabilir ve diğerleri gene adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin muhtelitşıklığından dolayı ne yazık ki ne karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Tek şeyi şansa bırakmamak karınin birleştirme ustalıkleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü hile ve 2. karakterle loncanın olduğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta mevcut karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu birleştirme aksiyonlemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

Ödeme medarımaişetleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : devamını oku 1600 Sessiz core ve kanal gestaltsına ehil oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler malumat ve reklam amaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun birlikte diğer pvp serverler,ilede veri ve laf paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çkırmızıışmaktan feyiz duyuyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu core mimarisına malik 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core konstrüksiyonsına sahip 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Siteye girdiğimde sütun mesajlara karşılık veren destek ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde yalnızca selamlarımıza karşılık veriyorlar.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın gelgelı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne vakit teslim kırmızıırım?

metim2 pvp serverer

Report this page